Kalbis bendravimui -
šiuolaikiški
šnekamosios 
anglų kalbos kursai

Kursų sistema

pic04 Anglų kalbos kursai

Tapęs “Kalbis Bendravimui” anglų kalbos kursų dalyviu:

  • Atliksi išsamų anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą;
  • Gausi asmeninį prisijungimą prie reikiamo lygio mokymo medžiagos internete;
  • Turėsi nuolatinį palaikymą ir gausi atsakymus į iškylančius klausimus;
  • Tavo rašto darbus taisys Kurso moderatorius;
  • Kalbėjimo įgūdžius lavinsi smagiuose „Kalbio klubuose“!
pic05 Anglų kalbos kursai

Vis dar manai, kad anglų kalbos kursai internetu – neefektyvu ir sunku? Tik ne su “Kalbiu”!

Kokybiška „Cambridge University Press“ mokymo sistema leidžia mokytis efektyviai ir be nuobodulio.  Mokytis gali tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Tau prireiks tik kompiuterio su interneto ryšiu ir minimalių kompiuterinių žinių. Vienam lygiui išeiti reikia nuo 3 iki 12 mėnesių, priklausomai nuo to, kiek laiko skirsi mokymuisi.  Namie, bibliotekoje, parke, darbe per pietų pertrauką – mokykis anglu kalbos, kur nori ir kiek nori!

Kaip naudotis „Kalbio“ kursų sistema ir užduočių pavyzdžius galite pažiūrėti čia.

 

pic06 Anglų kalbos kursai

Mokydamasis su „Kalbiu“, niekada nesijausi paliktas vienas.

Kurso moderatorius – anglų kalbos dėstytojas – nuolat stebi kiekvieno dalyvio progresą ir konsultuoja, kaip ismokti anglų kalbą.  Nori pabendrauti angliškai? Neaišku, kaip atlikti užduotį? Reikia pasitikslinti dėl Present Perfect vartojimo? Moderatorius atsako į visus iškylančius klausimus. Be to, reguliariai taiso dalyvių rašto darbus. Pasiekiamas telefonu, elektroniniu paštu ir Skype, „Kalbio“ anglų kalbos kursų moderatorius – tai pagalba ir palaikymas, kuris visada šalia! 

Kalbio klubas

Kursų dalyviai gali atvykti į “Kalbio klubą”, vykstantį gyvai tuose miestuose, kur susirenka didesnės dalyvių grupės, arba dalyvauti E-klube, kuris vyksta Skype programos pagalba.

“Kalbio klubas” nėra įprastinės anglų kalbos pamokos. Čia niekas nerašo pažymių ir nekviečia prie lentos.  Čia kalbame laisvai, be įtampos, o jei padarome klaidų – tai tik postūmis tobulėti!

Klubų metu diskutuojame tema, kurią pasiūlo dėstytojas arba kas nors iš dalyvių. Klubo lankymas neprivalomas, bet jame laukiame visų “Kalbio” studentų. Tai puikiausia galimybė įtvirtinti kalbos žinias, įveikti kalbėjimo baimę, susipažinti ir pabendrauti su bendramoksliais.

Klubai suskirstyti pagal lygius, kad kiekvienas anglų kalbos kursų dalyvis galėtų laisvai reikšti mintis ir suprasti, ką kalba kiti.  Informaciją apie Kalbio klubų datas ir temas rasite čia.

DĖMESIO! Visus besidominčius “Kalbio” anglu kalbos kursais kviečiame atvykti ir išbandyti klubą nemokamai!

Kursų kaina ir trukmė

Prisijungti prie „Kalbis Bendravimui“ anglų kalbos kursų internetu galima bet kada metų eigoje. Tereikia sumokėti už pasirinktą mokymosi laikotarpį (3, 6 arba 12 mėn.). Per savo apmokėtą laikotarpį anglų kalbos mokymo medžiaga gali naudotis visiškai neribotai! Tad tik nuo Tavęs priklauso, kaip sparčiai judėsi į priekį. O kurso moderatorius reguliariai primins apie būtinas atlikti užduotis. Pasibaigus apmokėjimo laikotarpiui ir sumokėjus už naują pasirinktos trukmės laikotarpį, galima mokytis toliau. Nusprendus šiek tiek pailsėti ir vėl mokytis po pertraukos, po naujo apmokėjimo galima toliau naudotis savo prieiga prie anglų kalbos mokymo medžiagos – ankstesni duomenys niekur nedingsta! Žiūrėti lygius

LYGIAI
ALTE lygiai Europos tarybos lygiai Gebėjimų aprašas Siūlomas kursas
„Lūžio lygis“ A1 Geba elementariomis kalbos priemonėmis perteikti informaciją ir ją suprasti. Pvz.: geba užduoti paprastų klausimų apie valgiaraštį ir suprasti atsakymus Touchstone Blended Learning level 1
1 lygis „Pusiaukelės“ lygio vartotojas A2 Geba suprasti ir perteikti konkrečią informaciją, reikšti nuomonę, požiūrį apie įprastus dalykus. Pvz.: geba dalyvauti paprastuose pokalbiuose numatomomis temomis Touchstone Blended Learning level 2
2 lygis „Slenkščio“ lygio varototjas B1 Ribotomis kalbos priemonėmis geba reikšti nuomonę, požiūrį įprastose situacijose ir suprasti netikėtą informaciją. Pvz.: geba atidaryti banko sąskaitą Touchstone Blended Learning level 3
3 lygis „Aukštumos“ lygio varototojas B2 Kalbos priemonėmis geba pasiekti daug tikslų ir reikšti požiūrį, nuomonę labai įvairiomis temomis. Pvz.: aprodyti vietovę, detaliai apie ją papasakoti. Touchstone Blended Learning level 4 Arba IELTS Blended Learning
4 lygis Įgudęs varototojas C1 Gali laisvai bendrauti, tinkamai reaguoti, suprasti ir kalbėti apie naujus, visai neįprastus dalykus. Pvz.: geba pasitikėdamas savimi atsakinėti į priešiškus klausimus, geba palaikyti pokalbį ar pakreipti jį norima linkme. IELTS Blended Learning
5 lygis „Geras“ vartotojas C2 C2 Gali suprasti ir kalbėti sudėtingomis akademinėmis temomis, laisvai, sklandžiai ir taisyklinga kalba reiškia mintis, daugeliu atveju kalba geriau už vidutinį gimtakalbį. Pvz.: geba užduoti paprastų klausimų apie valgiaraštį ir suprasti atsakymus. IELTS Blended Learning
25,78 €/m
22,88 €/m
19,98 €/m

 

Mano biblioteka

“Kalbis” bendradarbiauja su Lietuvos bibliotekomis, kuriose galima sužinoti daugiau apie mūsų anglu kalbos mokymo internetu programas.

Kursų dalyvius, neturinčius galimybės naudotis kompiuteriu ir internetu savo namuose, kviečiame atvykti mokytis į prie projekto prisijungusias bibliotekas, kuriose ras ne tik elektroninę, bet ir spausdintą mokomąją „Kalbio“ medžiagą. Bibliotekose vyksta ir “Kalbio klubo” susitikimai.

Žiūrėti sąrašą

Kalbis bendravimui:

Kalbis bendravimui 3 mėnesiams

3 mėnesiams gaunate: Prisijungimą prie mokymosi medžiagos internete; 2 Kalbio klubus per mėnesį; Nuolatinę moderatoriaus priežiūrą.

Kaina: 77,33 €

indicator Anglų kalbos kursai Krepšelis atnaujinamas...

Kalbis bendravimui 6 mėnesiams

6 mėnesiams gaunate: Prisijungimą prie mokymosi medžiagos internete; 2 Kalbio klubus per mėnesį; Nuolatinę moderatoriaus priežiūrą.

Kaina: 137,28 €

indicator Anglų kalbos kursai Krepšelis atnaujinamas...

Kalbis bendravimui 12 mėnesių

12 mėnesių gaunate: Prisijungimą prie mokymosi medžiagos internete; 2 Kalbio klubus per mėnesį; Nuolatinę moderatoriaus priežiūrą.

Kaina: 239,81 €

indicator Anglų kalbos kursai Krepšelis atnaujinamas...

Prekių krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tuščias
Eiti į prekių puslapį

Susisiekime

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

  • VšĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“
  • Tel.: 8 37 208 969, 8 674 84 112, 8 620 61437, 8 5 2758857 | El.paštas: info@kalbis.lt
  • Vilniuje: Kalvarijų g. 2, LT-09309 | Kaune: K. Donelaičio g. 33-422, LT – 44240
  • Įmonės kodas: 123821523 | A/s LT 0240 1004 2403 9356 32 | AB DNB bankas 40100 

DUK

-- Ar yra amžiaus limitas mokytis anglų kalbos?
+ Tikrai ne! Mokytis reikia visą gyvenimą!
- Nežinau, koks mano anglų kalbos lygis
+ Registruokis kursam ir po apmokėjimo nustatysime tavo lygį internetu.
- Internetu galiu naudotis tik darbe, namie jo neturiu. Kaip atlikti užduotis?
+ Eik į artimiausią viešąją biblioteką. Jos – mūsų partneriai.
- Ar sistema sudėtinga?
+ Ar sudėtinga buvo atlikti kalbos lygio nustatymo testą? Ne? Tuomet sistema yra lengva.
- Neturiu pinigų…
+ Gali mokėti kas 3 mėnesius.
- Bijau, kad angliškai kalbėti neišmoksiu
+ Išmoksi, jei lankysiesi „Kalbio klube“ – gyvuose susitikimuose, kuriuose lavinamas bendravimas.
- O jeigu pamiršiu atlikti užduotis laiku?
+ Dėstytojas tau tai primins.
- Kada ir kaip galiu susisiekti su dėstytoju?
+ Nurodytu laiku skambink jam telefonu ar Skype, rašyk el.paštu. Ir nepamiršk prašyti pagalbos savo kurso draugų.
- Kas bus, jeigu nespėsiu su kitais?
+ Po 3 mėn. (jei apmokėjai tik už juos) kursai sustos ir lauksime tolesnio pamokėjimo. Tai atlikus, galėsi mokytis toliau ir visus pasivyti.
- Kaip galiu bendrauti su kurso draugais?
+ Pirmojo Kalbio klubo metu patariame: pasiimk visų kurso draugų kontaktus, reguliariai bendrauk su jais telefonu ir mūsų Facebook‘e. Nuo šiol jie – kaip klasiokai.